Kohaletoimetamine

Võimalikeks tarnemeetoditeks on:

-        kullertransport kliendi aadressile mandri Eestis või Saaremaal (hinnaga 7 eurot,  v.a. suuremõõdulised ja raskekaalulised kaubad)

-        tarne Smartposti pakiautomaati (hinnaga 3.50 eurot, pakkidele suurusega kuni 38x36x60cm, kaaluga kuni 35kg)

-        tarne Omniva pakiautomaati (hinnaga 3.50 eurot, pakkidele suurusega kuni  39x38x64cm, kaaluga kuni 30kg)

-        tarne postkontorisse (hinnaga 4.20 eurot, pakkidele suurusega kuni  39x38x64cm, kaaluga kuni 30kg)

-        kaubale ise järele tulemine Tallinna kauplusesse aadressil Koskla 2B. Avatud tööpäeviti 9.00-18.00.  Osta on võimalik ka koha peal ilma veebitellimust vormistamata. Tasuda saab kaardimaksega või sularahas.

 

Enamik TV ja SAT antenne on liiga suured, et neid pakiautomaadi või postkontori kaudu transportida (toote iseloomustuses on üldjuhul vastav märge), nende puhul tuleb valida kullertransport, kui endal järele tulla pole võimalik.

Suuremõõduliseks loetakse kaubatellimust, mille pakendi pikim külg on enam kui 1,5m, raskekaaluliseks loetakse enam kui 30kg kaaluvat tellimust. Seega kui näiteks soovite tellida  kulleriga enam kui 1,5-meetrist toru, tuleb transpordikulu selgitamiseks võtta ühendust müüjaga.

Kauba toimetamisel väljapoole Eesti Vabariiki sõltub transpordikulu suurus sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest.

Suuremõõdulise ja/või raskekaalulise tellimuse vormistamiseks või kauba kullertranspordiga mõnele Eesti saarele (v.a. Saaremaale) või välismaale tellimiseks ning transpordi maksumuse väljaselgitamiseks võtke palun ühendust helistades telefonile 6566215 või kirjutades aadressile llmerge(ätt)llmerge.ee.

Tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. LL Merge Grupp OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

 

Merge kauplus @ 2018 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee