Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

ANTENNID

Oleme hea meelega abiks sobiva antenni valimisel nii meie kauplustes koha peal kui ka telefoni (6564161, 6566215) ja meili vahendusel (llmerge(att)llmerge.ee).

Meilt leiate suures valikus erineva võimsusega antenne. Antenni valimisel soovitame jälgida kaugust ning takistuste olemasolu lähima saatja ehk telemastini. Vajadusel, kui pilt hakkab ilmast sõltuma, paigaldage võimendi. Võimendi valimisel mitte lähtuda põhimõttest "mida võimsam, seda parem", et vältida ülevõimendusest tekkivaid probleeme.  Nõrgema signaali või takistustega vastuvõtu tingimustes tuleks eelistada suurema võimsusega antenni paigaldamist, mitte valida väiksema efektiivsusega antenn ja suure võimendusega võimendi. Võimendi vajadus võib tekkida ka siis, kui signaali tuleb jagada mitme digiboksi/teleri vahel või kui kaabliliinid on väga pikad.

Telemasti lähipiirkonnas hea signaali tingimustes piisab telepildi vastuvõtuks ka  toaantennist või väikesemõõtmelisest väliantennist.  Toaantenn sobib ühele telerile signaali püüdmiseks, toaantenni külge ei rajata jaotusvõrku mitmele telerile.

 Digilevi saatjate  kaardi  leiate siit.  Kaardil toodud väikese levialaga telemastid edastavad ainult vabasid telekanaleid. Kui vajate abi sobivaima  telemasti tuvastamisel, siis võtke meiega ühendust.

Laevadele, jahtidele, autokaravanidele ja muudele sõidukitele on pakkuda spetsiaalsed 360° vastuvõtuga matkaantennid kohalike telekanalite vaatamiseks.

TV-antenniga on võimalik  vastu võtta 3  tasuta digikanalit (ETV, ETV ja  ETV+) ning enam kui paarkümmend tasulist Elisa Klassik üle õhu (end nimega Starmani Zuumpaketi) kanalit.

Tasuta edastatakse lisaks standardresolutsiooniga ERR  kanalitele eraldi sageduselt DVB-T2 standardis samade kanalite HD-kvaliteedis versioone.

Lisaks antennile vajate digiboksi, mis on uuematel teleritel (~vähem kui 10 aastat vanadel) juba sisse-ehitatud, kuid vanemate telerite puhul tuleb eraldi juurde soetada.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee