Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

ANTENNID

Siit leiate suures valikus erineva võimsusega antenne. Antenni valimisel soovitame jälgida kaugust ning takistuste olemasolu lähima saatja ehk telemastini. Vajadusel, kui pilt hakkab ilmast sõltuma, paigaldage võimendi. Võimendi valimisel mitte lähtuda põhimõttest "mida võimsam, seda parem", et vältida ülevõimendusest tekkivaid probleeme.  Nõrgema signaali või takistustega vastuvõtu tingimustes tuleks eelistada suurema võimsusega antenni paigaldamist, mitte valida väiksema efektiivsusega antenn ja suure võimendusega võimendi. Võimendi vajadus võib tekkida ka siis, kui signaali tuleb jagada mitme digiboksi/teleri vahel või kui kaabliliinid on väga pikad.

Telemasti lähipiirkonnas hea signaali tingimustes piisab telepildi vastuvõtuks toaantennist või väikesemõõtmelisest väliantennist.

Laevadele, jahtidele, autokaravanidele ja muudele sõidukitele on pakkuda spetsiaalsed 360° vastuvõtuga matkaantenn kohalike telekanalite vaatamiseks.

TV-antenniga on võimalik  vastu võtta 5 tasuta digikanalit (ETV, ETV2, Tallinna TV, ETV+ ja France 24) ning umbes paarkümmend tasulist Elisa Klassik üle õhu DVB-T (end nimega Starmani Zuumpaketi) kanalit. Lisaks antennile vajate digiboksi, mis on uutel teleritel (~vähem kui 7 aastat vanadel) juba sisse-ehitatud, kuid vanemate telerite puhul tuleb eraldi juurde soetada.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2018 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee