Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

DIGIBOKSID

Digiboksi on vaja vanemat tüüpi telerile  kanalite vastuvõtuks kohalikult telemastilt. Alates 2010. aasta suvest, kui Eesti läks üle digilevile, müüakse meie kaubanduses telereid, millele on digiboks juba sisse-ehitatud.

TasutaTV:

Tasuta ehk vabalevis edastatakse tavaantenni kaudu  järgmisi kanaleid: ETV, ETV2, TALLINNA TV, ETV+ ja ingliskeelset Prantsuse uudistekanalit FRANCE 24. 

Nende kanalite vastuvõtuks sobib vabade kanalite boks ehk kaardipesata digiboks

Lisaks boksile või juba vajalikku boksi sisaldavale uuele telerile on vaja antenni  - sõltuvalt asukohast (kui kaugel on lähim telemast ning millised on võimalikud takistused signaali vastuvõtul) kas suuremat või väiksemat välisantenni või väga hea signaali tingimustes toaantenni.

Lisaks vabadele digikanalitele edastatakse tavaantenni kaudu ka Elisa Klassik üle õhu DVB-T paketti (endise nimega Starmani ZUUMpakett). Valida on kolme paketi vahel, kanalite nimekirjad leiate siit (valige kindlasti "üle õhu" variant).  Tasulise paketi  vaatamiseks vajate lisaks antennile Conax kaardilugejaga digiboksi või sisse-ehitatud digiboksiga telerit, millesse on paigaldatud Conax kaardilugeja ehk moodul.

DVB-T2s edastatakse Eestis kanaleid ETV-HD ja ETV2-HD. Neid HD kvaliteedis ehk kõrglahutusega resolutsiooniga kanaleid on võimalik sobiva DVB-T2 digiboksiga või vastava teleriga vastu võtta Tallinna, Koeru, Valgjärve, Pärnu, Kohtla-Nõmme, Viljandi ja Orissaare saatjatelt.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2018 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee