Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

DIGIBOKSID

Tasuta ehk vabalevis edastatakse tavaantenni kaudu kanaleid ETV, ETV2 ja  ETV+.  Nende kanalite vastuvõtuks sobib tasuta ehk vabade kanalite digiboks

Kanaleid  ETV-HD, ETV2-HD ja ETV+ HD ehk HD kvaliteedis ERR  kanaleid on võimalik vastu võtta  DVB-T2 märgistusega  digiboksi või  teleriga.  

Lisaks vabadele digikanalitele edastatakse tavaantenni kaudu ka Elisa Klassik üle õhu paketti (endise nimega Starmani ZUUMpakett). Valida on kolme paketi vahel, pakettide hinnad ja kanalite nimekirja leiate siit (pange tähele, et koos Klassik paketiga ei pea võtma Elisa pakutavat mobiilse interneti paketti, kui Te seda ei soovi, see on lisateenus, mille mittevajamisel valige lahtris "Internet" valik "Ei soovi internetti").  Elisa Klassik vaatajakaarti on võimalik tellida Elisa kodulehe kaudu (kuller toob kaardi kohale) või külastades Teile sobivas kaubanduskeskuses asuvat Elisa esindust.

Tasulise paketi  vaatamiseks vajate lisaks Elisa Klassik vaatajakaardile ja antennile Conax kaardilugejaga digiboksi või sisse-ehitatud digiboksiga telerit, millesse on paigaldatud Conax kaardilugeja ehk moodulVajaliku digiboksi või kaardilugeja saate osta meie kauplusest või e-poest.

2019.aasta lõpust on Elisa Klassik üle õhu edastatava telekanalite paketi (endise nimega Starmani Zuumpaketi) klientidel võimalik vaadata HD-kvaliteedis järgmisi kanaleid - Kanal 2 HDKanal 11 HDKanal 12 HDTV3 HDTV6 HDTV3+ HDSony Channel HDSony Turbo HDFilmzone HD ja Filmzone+ HD.  HD kanaleid edastatakse  kõigilt suurematelt mandri Eesti ja Saaremaa telemastidelt (v.a. Narva saatjalt)  ning uus video pakkimise standard DVB-T2 HEVC/H.265. DVB-T2/H.265  digiboks on meie Tallinna kaupluses ja e-poes saadaval.

Üle õhu Elisa Klassik  suurima ehk L-paketi kliendid näevad kõiki kümmet uut HD kanalit, M-paketi kliendid näevad kõiki Eesti HD kanaleid ja lisaks Sony Turbo HD kanalit, väikseima ehk S-paketi klientidel avanevad  Eesti HD kanalid.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee