Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

DIGIBOKSID

Tasuta ehk vabalevis edastatakse tavaantenni kaudu  järgmisi kanaleid: ETV, ETV2, ETV+ ja ingliskeelset Prantsuse uudistekanalit FRANCE 24.  Nende kanalite vastuvõtuks sobib tasuta ehk vabade kanalite digiboks

Lisaks vabadele digikanalitele edastatakse tavaantenni kaudu ka Elisa Klassik üle õhu paketti (endise nimega Starmani ZUUMpakett). Valida on kolme paketi vahel, pakettide hinnad ja kanalite nimekirja leiate siit (pange tähele, et koos Klassik paketiga ei pea võtma Elisa pakutavat mobiilse interneti paketti, kui Te seda ei soovi, see on lisateenus, mille mittevajamisel valige lahtris "Internet" valik "Ei soovi internetti").  Elisa Klassik vaatajakaarti on võimalik tellida Elisa kodulehe kaudu (kuller toob kaardi kohale) või külastades Teile sobivas kaubanduskeskuses asuvat Elisa esindust.

Tasulise paketi  vaatamiseks vajate lisaks Elisa Klassik vaatajakaardile ja antennile Conax kaardilugejaga digiboksi või sisse-ehitatud digiboksiga telerit, millesse on paigaldatud Conax kaardilugeja ehk moodulVajaliku digiboksi või kaardilugeja saate osta meie kauplusest või e-poest.

Parema/teravama telepildi hindajatele edastatakse kanaleid ETV-HD, ETV2-HD ja ETV+ HD. Neid HD kvaliteedis ehk kõrglahutusega resolutsiooniga kanaleid on võimalik vastu võtta  DVB-T2 digiboksiga või vastava teleriga.   Mainitud HD kanalite leviala on 2019.aasta alguseks oluliselt laienenud, kaasates signaali edastamiseks ka enamikku väiksemaid telemaste.

2019.aasta lõpust on Elisa Klassik üle õhu edastatava telekanalite paketi (endise nimega Starmani Zuumpaketi) klientidel võimalik vaadata HD-kvaliteedis järgmisi kanaleid - Kanal 2 HDKanal 11 HDKanal 12 HDTV3 HDTV6 HDTV3+ HDSony Channel HDSony Turbo HDFilmzone HD ja Filmzone+ HD.  HD kanaleid edastatakse  kõigilt suurematelt mandri Eesti ja Saaremaa telemastidelt (v.a. Narva saatjalt)  ning uus video pakkimise standard DVB-T2 HEVC/H.265. DVB-T2/H.265  digiboks on meie Tallinna kaupluses ja e-poes saadaval.

Üle õhu Elisa Klassik  suurima ehk L-paketi kliendid näevad kõiki kümmet uut HD kanalit, M-paketi kliendid näevad kõiki Eesti HD kanaleid ja lisaks Sony Turbo HD kanalit, väikseima ehk S-paketi klientidel avanevad  Eesti HD kanalid.

Lisaks boksile või juba vajalikku boksi sisaldavale uuele telerile on vaja antenni  - sõltuvalt asukohast (kui kaugel on lähim telemast ning millised on võimalikud takistused signaali vastuvõtul) kas suuremat või väiksemat välisantenni või väga hea signaali tingimustes toaantenni.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee