Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

Kaardipesaga boksid

Lisaks vabadele digikanalitele edastatakse tavaantenni kaudu ka Elisa Klassik üle õhu paketti (endise nimega Starmani ZUUMpakett).

Tasulise paketi  vaatamiseks vajate lisaks Elisa Klassik vaatajakaardile ja antennile Conax kaardilugejaga digiboksi või sisse-ehitatud digiboksiga telerit, millesse on paigaldatud Conax kaardilugeja ehk moodul.  Vajaliku digiboksi või kaardilugeja saate osta meie kauplusest või e-poest. Pakume soovi korral häälestatud ehk sisseloetud kanalitega boksi neile, kes hakkavad boksi kasutama Tallinnas või Harjumaal (Tallinna telemasti piirkonnas). 

2019.aasta lõpust on Elisa Klassik üle õhu edastatava telekanalite paketi (endise nimega Starmani Zuumpaketi) klientidel võimalik vaadata HD-kvaliteedis järgmisi kanaleid - Kanal 2 HDKanal 11 HDKanal 12 HDTV3 HDTV6 HDTV3+ HDSony Channel HDSony Turbo HDFilmzone HD ja Filmzone+ HD.  HD kanaleid edastatakse alates detsembri algusest kõigilt suurematelt mandri Eesti ja Saaremaa telemastidelt (v.a. Narva saatjalt)  ning uus video pakkimise standard DVB-T2 HEVC/H.265. DVB-T2/H.265 digiboks on meie Tallinna kaupluses ja e-poes saadaval.

Kaardilugejaga boks toimib ilma kaardita vabade kanalite boksina.

Lisaks boksile või juba vajalikku boksi sisaldavale uuele telerile on vaja antenni  - sõltuvalt asukohast (kui kaugel on lähim telemast ning millised on võimalikud takistused signaali vastuvõtul) kas suuremat või väiksemat välisantenni või väga hea signaali tingimustes toaantenni.

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Conax kaardipesa ehk kaardilugeja ehk CI moodul, ..
Conax moodul ehk kaardilugeja on vajalik Elisa Klassik üle õhu  (end nimega ZuumTV) paketi või kaabelvõrgu kliendidele vaatajakaardi sisestamiseks telerisse, et tasulisi kanaleid vaadata. Sobib maapealse digiTV kaudu leviva Elisa Klassik ..
37.00€
KM-ta: 30.83€
Põhineb 2 arvamusel.
HD digiboks Amiko H.265 Impulse T2/C kaardipesaga
Sobib Elisa Klassik (endise Starmani Zuumpaketi) klientidele Elisa Klassik üle õhu paketi vaatamiseks. Kaardilugejaga digiboks kasutatav nii  maapealse digi-tv kui ka  kaabelvõrgu  vastuvõtjana. Toetab HEVC/H.265 videostanda..
65.00€
KM-ta: 54.17€
Põhineb 4 arvamusel.
-15%
HD digiboks Amiko Mini Combo Extra H.265 S2+T2/C..
Kaks sisse-ehitatud vastuvõtjat: satelliitboks (DVB-S/S2) ja maapealne digiTV- või kaabelboks  DVB-T2/C Sobib Elisa Klassik (endise Starman Zuumpaketi) klientidele Elisa Klassik üle õhu paketi vaatam..
99.00€ 84.15€
KM-ta: 70.13€
4K digiboks Amiko Mini 4K.UHD T2/C kaardipesaga
Sobib Elisa Klassik (endise Starman Zuumpaketi) klientidele Elisa Klassik üle õhu paketi vaatamiseks. Kaardilugejaga digiboks kasutatav nii  maapealse digi-tv kui ka  kaabelvõrgu  vastuvõtj..
75.00€
KM-ta: 62.50€
HD digiboks Edision Combo Piccollo, Conax, CI, DV..
Kaks sisse-ehitatud vastuvõtjat: satelliitboks (DVB-S/S2) ja maapealne digiTV- või kaabelboks  DVB-T2/C Sobib Elisa Klassik (endise Starman Zuumpaketi) klientidele Elisa Klassik üle õhu paketi vaatam..
106.00€
KM-ta: 88.33€
KAARDIJAGAJA - Conax vaatajakaardi jagaja Wireles..
SmartWiga saate vaadata üle terva maja (kasutab wireless tehnoloogiat) kuni kolmes teleris/digiboksis kõiki tellitud paketti kuuluvaid kanaleid üksteisest sõltumatult, kasutades vaid ühte vaatajakaarti. S..
139.00€
KM-ta: 115.83€
Merge kauplus @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee