Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

Kaardilugejad ehk CI moodulid

Kui telerisse on digiboks sisse ehitatud, siis on tasuliste kanalite vaatamiseks vajalik moodul ehk kaardilugeja, kuna selle abil paigaldatakse telerisse vaatajakaart.

Lisaks vabadele digikanalitele edastatakse tavaantenni kaudu ka Elisa Klassik üle õhu  paketti (endise nimega Starmani ZUUMpakett). Valida on kolme paketi vahel, pakettide hinnad ja kanalite nimekirja leiate siit (pange tähele, et koos Klassik paketiga ei pea võtma Elisa pakutavat mobiilse interneti paketti, kui Te seda ei soovi, see on lisateenus).  Elisa Klassik vaatajakaarti on võimalik tellida Elisa kodulehe kaudu (kuller toob kaardi kohale) või külastades Teile sobivas kaubanduskeskuses asuvat Elisa esindust.

Elisa Klassik üle õhu paketi ning samuti Elisa (end. Starmani) ja STV kaabelvõrgu kanalite vaatamiseks vajate Conax kaardilugejat ehk moodulit.

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Conax kaardipesa ehk kaardilugeja ehk CI moodul, ..
Conax moodul ehk kaardilugeja on vajalik Elisa Klassik üle õhu  (end nimega ZuumTV) paketi või kaabelvõrgu kliendidele vaatajakaardi sisestamiseks telerisse, et tasulisi kanaleid vaadata. Sobib maapealse digiTV kaudu leviva Elisa Klassik ..
38.90€
KM-ta: 32.42€
Põhineb 2 arvamusel.
KAARDIJAGAJA - Conax vaatajakaardi jagaja Wireles..
SmartWiga saate vaadata üle terva maja (kasutab wireless tehnoloogiat) kuni kolmes teleris/digiboksis kõiki tellitud paketti kuuluvaid kanaleid üksteisest sõltumatult, kasutades vaid ühte vaatajakaarti. S..
139.00€
KM-ta: 115.83€
Lisakaart kaardijagajale Wireless SmartWi
Lisakaart vaatajakaardi jagajale Wireless SmartWi ..
36.00€
KM-ta: 30.00€
Pole hetkel laos
SmartWi vaatajakaardi pikendus kaardijagajale
SmartWi vaatajakaardi pikendaja võimaldab tuua vaatajakaardi teleri tagant välja, et vähendada teleri ekraani poolt põhjustatud häireid kaardi ja kaardijagaja põhiseadme omavahelises juhtmevabas ühenduses. Komplekti kuulub ainult põhipildil ku..
45.00€
KM-ta: 37.50€
Merge kauplus @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee