Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

KINNITUSED JA TORUD

Meilt leiate antennimasti ja muu ümartoru vajaduse tarbeks erineva läbimõõduga alumiinium- ja tsingitud torusid. Alumiiniumtorude maksimaalne pikkus on 5 meetrit, soovi korral lõikame sobivasse pikkusesse poole meetri täpsusega ehk meilt saab osta näiteks 1m, 1,5m, 2m jne pikkust alumiiniumtoru. Meie laos on alumiiniumtorud välisläbimõõduga 55mm, 50mm, 45mm,  40mm, 35mm ja 30mm. Kahaneva välisläbimõõduga torud sobituvad üksteise sisse (v.a. 40mm läbimõõduga toru, millel on erinevalt teistest läbimõõtudest õhem ehk 1,5mm seina paksus) ning võimaldavad ehitada teleskoopmasti. Tsingitud torud välisläbimõõduga 38mm, 45mm ja 50mm on müügil 3m pikkusena. Valikus on ka erinevaid tsingitud teleskoopmaste. Arvestage, et torude kullertranspordiga tellimisel kuuluvad enam kui 1,5-meetrised torud suuremõõduliste toodete hulka ning nende transpordihinna selgitamiseks tuleb eelnevalt müüjaga kontakteeruda. 

Antennimaste on võimalik paigaldada spetsiaalseid tihendeid kasutades läbi katuse, seina- ja räästakinnituse või reguleeritavate teleskoopkinnitustega seina külge, mastikanna ja vaieritega lamekatusele jne. 

Meie valikus on erinevaid seinakinnitusi, kui soovite TV või SAT antenni kinnitada ilma antennimasti paigaldamata otse seina külge. Põrandakinnitused sobivad juhul, kui on vajadus paigaldamiseks lamedale pinnale.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2019 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee