Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

KINNITUSED JA TORUD

Meilt leiate antennimasti ja muu ümartoru vajaduse tarbeks erineva läbimõõduga alumiinium- ja tsingitud torusid.

Alumiiniumtorude maksimaalne pikkus on 5 meetrit, soovi korral lõikame sobivasse pikkusesse - meilt saab osta 1m, 1,5m, 2m, 2,5m, 3m, 3,5m ja 4m pikkust alumiiniumtoru. Toru lõikamine maksab 3 eurot. Meie laos on alumiiniumtorud välisläbimõõduga 60mm, 50mm, 45mm,  40mm, 35mm ja 30mm. Kahaneva välisläbimõõduga torud sobituvad 1mm vahega üksteise sisse (v.a. 40mm läbimõõduga toru, millel on erinevalt teistest läbimõõtudest õhem ehk 1,5mm seina paksus) ning võimaldavad ehitada teleskoopmasti.

Eritellimuse korras on võimalik tellida ka muu läbimõõduga alumiiniumist ümartorusid(minimaalne kogus on sel juhul 5 meetrit), tellimiseks võtke palun ühendust helistades 6566215, 6564161 või kirjutades llmerge(att)llmerge.ee.

Tsingitud toru on müügil 3m pikkusena, seda me ei lõika. Valikus on ka tsingitud teleskoopmast.

Arvestage, et torude kullertranspordiga tellimisel kuuluvad enam kui 1,5-meetrised torud suuremõõduliste toodete hulka ning nende transpordihinna selgitamiseks tuleb eelnevalt müüjaga kontakteeruda.  Enam kui 3-meetristele torudele me transporti ei paku.

Antennimaste on võimalik paigaldada spetsiaalseid tihendeid kasutades läbi katuse, seina- ja räästakinnituse või reguleeritavate teleskoopkinnitustega seina külge, mastikanna ja vaieritega lamekatusele jne. 

Meie valikus on erinevaid seinakinnitusi, kui soovite TV või SAT antenni kinnitada ilma antennimasti paigaldamata otse seina külge. Põrandakinnitused sobivad juhul, kui on vajadus paigaldamiseks lamedale pinnale.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee