Tarneinfo

Võimalikeks tarnemeetoditeks on:

-        kullertransport kliendi aadressile mandri Eestis või Saaremaal (hinnaga 9.60 eurot,  v.a. suuremõõdulised ja raskekaalulised kaubad) Märkus. Tellimuse vormistamisel jälgige, et  aadressi lahtrid oleksid korrektselt täidetud (linn, postikood, aadress).

-        tarne Smartposti pakiautomaati (hinnaga 3.60 eurot pakkidele suurusega kuni 20x36x60cm; hinnaga 4.99eurot L suuruses pakkidele (kuni 38x36x60cm); hinnaga 6.90eurot XL suuruses pakkidele (kuni 60x36x60cm); kaal kõigil juhtudel kuni 35kg)

-        tarne Omniva pakiautomaati (hinnaga 3.60 eurot pakkidele suurusega kuni  19x38x64cm; hinnaga 4.80eurot L suuruses pakkidele (kuni 39x38x64cm);  kaal kõigil juhtudel kuni 30kg)

-        tarne postkontorisse (hinnaga 4.50 eurot pakkidele suurusega kuni  9x38x64cm; hinnaga 5.10 eurot pakkidele suurusega kuni 19x38x64cm; hinnaga 5.80 eurot pakkidele suurusega kuni 39x38x64cm;  kaal kõigil juhtudel kuni 30kg)

-        kaubale ise järele tulemine Tallinna kauplusesse aadressil Koskla 2B. Avatud tööpäeviti 9.00-18.00.  Osta on võimalik ka koha peal ilma veebitellimust vormistamata. Tasuda saab kaardimaksega või sularahas.

 

Enamik TV ja SAT antenne on liiga suured, et neid pakiautomaadi või postkontori kaudu transportida (toote iseloomustuses on üldjuhul vastav märge), nende puhul tuleb valida kullertransport, kui endal järele tulla pole võimalik.

Suuremõõduliseks loetakse kaubatellimust, mille pakendi pikim külg on enam kui 1,5m, raskekaaluliseks loetakse enam kui 30kg kaaluvat tellimust. Seega kui näiteks soovite tellida  kulleriga enam kui 1,5-meetrist toru, tuleb transpordikulu selgitamiseks võtta ühendust müüjaga. Enam kui 3-meetristele torudele me transporti ei paku!

Kauba toimetamisel väljapoole Eesti Vabariiki sõltub transpordikulu suurus sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest.

Suuremõõdulise ja/või raskekaalulise tellimuse vormistamiseks või kauba kullertranspordiga mõnele Eesti saarele (v.a. Saaremaale) tellimiseks ning transpordi maksumuse väljaselgitamiseks võtke palun ühendust helistades telefonile 6566215 või kirjutades aadressile llmerge(ätt)llmerge.ee.

Välismaale tellimise soovi korral võtke palun ühendust helistades telefonile 6566215 või kirjutades aadressile llmerge(ätt)llmerge.ee. Näiteks Soome saame kaupu (v.a. suuremõõtmelised tooted) saata  Itella/Smartposti vahendusel (pakiautomaati või postkontorisse) .

Tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. LL Merge Grupp OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

 

Merge kauplus @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee