Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Bränd
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0

PULDID

Kui Te ei leia siit oma digiboksi  pulti või vajate pulti hoopis telerile või mingile muule seadmele, siis me pakume universaalpulte ning nende programmeerimise teenust. Tehke kindlaks oma seadme täpne mudel ja mark ning võtke meiega ühendust, helistades numbrile 6564161, 6566215 või kirjutades aadressile llmerge(att)llmerge.ee ning me kontrollime selle seadme puldi käskude olemasolu oma andmebaasis. Meie valikus on ühe või kuni nelja seadme juhtimiseks sobivaid programmeritavaid pulte.

Pakume universaalseid värava, tõkkepuu ja tõstukse pulte, mis sobivad paljudele eri marki fikseeritud ja muutuva koodiga seadmetele. Meie valikus leidub 433MHz ja 868MHz sagedust kasutavaid pulte. Programmeerimine toimub originaalpuldi kopeerimise teel. Kui tulete töötava puldiga meie kauplusesse, siis kopeerime puldi ise ootetööna( võtab aega mõned minutid) ning selle eest lisatasu ei küsi.  Muutuva koodiga seadme puhul on vajalik veel uue puldi sidumine kontrollseadmega, mis sõltub seadme margist ja seadistusest.

Kui jääte hätta sobiva universaalse väravapuldi valimisega, siis helistage numbrile 6564161, 6566215 või kirjutage aadressile llmerge(att)llmerge.ee.

Täpsusta valikut

Merge kauplus @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee